Filozofia:Zaoferować to, co najlepsze – z tradycji

„Zaoferować to, co najlepsze – z tradycji”. Tak brzmi motto Gottfried Friedrichs, które stale przyświeca firmie oraz wszystkim jej pracownikom. Tak już jest od 1908 roku. Już w czwartym pokoleniu nasza recepta na sukces brzmiała: „Jakość, przyjemność i odpowiedzialność”. Konsekwentnie koncentrujemy się na wysokiej jakości produktach oraz starannym ich przygotowywaniu – w dużej mierze jest to nadal obróbka ręczna. Pod nazwą „Pierwsza hanzeatycka wędzarnia ryb” kryje się cały program. Naszym celem jest nieustanne zapewnianie smakoszom wyjątkowych doznań kulinarnych dzięki innowacyjnym produktom wysokiej jakości.
 
Zaoferować to, co najlepsze – z tradycji
Pozostając wierną tej filozofii, średniej wielkości firma rodzinna z Hamburga stała się niemieckim liderem w branży produktów rybnych najwyższej jakości. Firma FRIEDRICHS jest ekspertem od wykwintnych przysmaków rybnych. Nasz asortyment obejmuje ryby wędzone, jak np. węgorze, pstrągi oraz łososie, kawior, jak również produkty śledziowe, w tym z matiasa, i inne specjały.
 
Ponadto Gottfried Friedrichs znacząco angażuje się w program zrównoważonego rybołówstwa oraz ochronę środowiska. Byliśmy m.in. pierwszą firmą, która w 2002 roku w Niemczech wprowadziła do swojej oferty posiadające certyfikat MSC wędzone dzikie łososie, poławiane na Alasce zgodnie z zasadą zrównoważonego rybołówstwa. Dzisiaj produkty posiadające certyfikat MSC stanowią znaczną część naszego asortymentu.

Gwarancja jakości FRIEDRICHSSubtelna różnica

Subtelna różnica
Wyjątkowo wykwintne przysmaki rybne wymagają nadzwyczaj pieczołowitego przygotowania. Dlatego proces produkcji
w Pomorskiej wędzarni ryb to jedyna w swoim rodzaju kombinacja wyselekcjonowanych surowców, tradycji, innowacyjnych receptur i nowoczesnej techniki.
W tym miejscu można znaleźć informacje na temat naszego niezwykłego wyboru i jakości produktów z łososia, pstrąga, kawioru czy węgorza oraz przekąsek ze śledzi (w tym matjasów) i innych specjałów, a także naszą ofertę dla hurtowni/sklepów Cash & Carry i sklepów ze świeżymi rybami.

Łosoś wędzony
Łosoś wędzony na gorąco
Filety z pstrąga
Matjas
Firma FRIEDRICHS aktywnie działa na rzecz utrzymania zasobów rybnych. Oferujemy żywność ekologiczną z certyfikatem MSC i Naturland, wspierając w ten sposób metody zrównoważonego rybołówstwa.

Spiżarnia oceanów
Zrównoważone rybołówstwo na obszarach Alaski
MSC: Dziki łosoś i śledź
„Zaoferować to, co najlepsze – z tradycji.” Tak brzmi dewiza Gottfried Friedrichs, która od 1908 r. niezmiennie przyświeca firmie oraz wszystkim jej pracownikom. Nasza recepta na sukces brzmi: „Jakość, przyjemność i odpowiedzialność.”

Obietnica jakości FRIEDRICHS
Zapewnienie jakości
Możliwość kontaktu z Panią/Panem jest dla nas niezbędna. W przypadku ewentualnych pytań, inicjatyw, chęci zaproponowania udoskonaleń lub jedynie wyrażenia opinii prosimy o kontakt z nami.

Kontakt