Zapewnienie jakości5-punktowy program jakości FRIEDRICHS

W FRIEDRICHS już od dziesięcioleci istnieje rozbudowany system zarządzania jakością, który wykracza daleko poza wymogi przepisów prawnych. Zaczyna on być stosowany już na etapie ustalenia pochodzenia surowca, następnie obejmuje współpracę ze ściśle wyselekcjonowanymi partnerami aż do uszlachetniania smaku w firmie i codziennej degustacji.
 
 
5-punktowy program jakości FRIEDRICHS
Kontrole mikrobiologiczne, chemiczne i fizyczne są przeprowadzane na każdym etapie produkcji zarówno przez wewnętrzne laboratorium zakładowe, jak i przez zewnętrzne instytuty: od dostarczenia surowca poprzez filetowanie i dalsze przetwarzanie aż do wysyłki towaru. Dzięki szczegółowej dokumentacji niezmiennie zapewniona jest ciągła możliwość prześledzenia pochodzenia produktu.
Das Beste geben
Zgodnie z tą filozofią nasze przysmaki rybne już od 1908 r.
są przygotowywane z najwyższą starannością, przy czym konsekwentnie stawiamy na:
  • surowce i przyprawy najlepszego pochodzenia,
  • kunszt oparty na ponad 100-letnim doświadczeniu,
  • przepisy wyznaczające nowe trendy,
  • zrównoważoną konsumpcję.
W tym miejscu można znaleźć informacje na temat naszego niezwykłego wyboru i jakości produktów z łososia, pstrąga, kawioru czy węgorza oraz przekąsek ze śledzi (w tym matjasów) i innych specjałów, a także naszą ofertę dla hurtowni/sklepów Cash & Carry i sklepów ze świeżymi rybami.

Łosoś wędzony
Łosoś wędzony na gorąco
Filety z pstrąga
Matjas
Firma FRIEDRICHS aktywnie działa na rzecz utrzymania zasobów rybnych. Oferujemy żywność ekologiczną z certyfikatem MSC i Naturland, wspierając w ten sposób metody zrównoważonego rybołówstwa.

Spiżarnia oceanów
Zrównoważone rybołówstwo na obszarach Alaski
MSC: Dziki łosoś i śledź
„Zaoferować to, co najlepsze – z tradycji.” Tak brzmi dewiza Gottfried Friedrichs, która od 1908 r. niezmiennie przyświeca firmie oraz wszystkim jej pracownikom. Nasza recepta na sukces brzmi: „Jakość, przyjemność i odpowiedzialność.”

Obietnica jakości FRIEDRICHS
Zapewnienie jakości
Możliwość kontaktu z Panią/Panem jest dla nas niezbędna. W przypadku ewentualnych pytań, inicjatyw, chęci zaproponowania udoskonaleń lub jedynie wyrażenia opinii prosimy o kontakt z nami.

Kontakt